Pierwsze spotkanie

Wizyta rozpoczyna się od zebrania wywiadu dotyczącego między innymi trybu życia, kwestii zdrowotnych, preferencji żywieniowych, czy aktywności fizycznej. Na podstawie rozmowy z podopiecznym dostosowuję plan żywieniowy, tak aby nie sprawiał mu problemów z przygotowaniem potraw. Do każdego planu załączam listę zakupów.

Po zebranym wywiadzie przechodzimy do badania analizy składu ciała, dzięki której pacjent uzyskuje wszelkie niezbędne informacje na temat swojej sylwetki. Specjalistyczne badania pomiarowe oceniają m.in. aktualną masę ciała, poziom tkanki tłuszczowej, procentową całkowitą ilość wody w organizmie, masę mięśni i kości, wiek metaboliczny, czy wskaźnik podstawowej przemiany materii.

Na koniec pierwszej wizyty umawiamy się na odbiór planu żywieniowego. Wszystkie jadłospisy układam sama, dlatego czas oczekiwania twa około tygodnia. 

 

Przebieg wizyty

Wywiad żywieniowy

Analiza składu ciała

Interpretacja wyników

Ustalenie terminu odbioru diety

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna rozpoczyna się od wywiadu dotyczącego spostrzeżeń na temat stosowanego planu żywieniowego. Słucham sugestii podopiecznych, tak aby układając nowy jadłospis nanieść ewentualne poprawki.

Kolejnym krokiem jest analiza składu ciała, a więc badamy efekty stosowanego jadłospisu.
Następnie omawiamy otrzymane wyniki.

Nowy plan żywieniowy wraz z listą zakupów przesyłam do pacjentów mailowo lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jestem w stałym kontakcie z moimi pacjentami. Jeśli występują pytania w trakcie stosowania, zawsze chętnie służę pomocą.

Inwestycja w zdrowie - to się opłaca!

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 9:00 - 14:00
  • Wtorek 9:00-14:00
  • Środa 14:30 - 18:30
  • Czwartek 14:00-18:00
  • Piątek 09:00 - 14:00

Napisz do mnie

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych.